تبلیغات
ماشین های روز دنیا ماشین های روز دنیا - MANSORY Aston Martin Vantage V8
 

MANSORY Aston Martin Vantage V8

نویسنده: soheil haddadpoor

 

اتومبیلی است بسیار زیبا , شیک , با اصالت , قدرتمند , سریع و بی نظیر . کمپانی بزرگ آستون مارتین به دقت - زیبایی و قدرت در تمام دنیا مشهور است , اما تمامی این ادعا ها نزد آقای منصوری صفر است . وی دوباره این اتومبیل را ساخته است .

اغلب شنیده می شود که آستون مارتین ( وی 8 ) ونتیج نامیده می شود . ---» کوچک ولی زیبا اما چنین اتومبیلی بسیار فراتر از زیبا می باشد . در تحقیقی که از تعدادی از افراد صاحب نظر در مورد اتومبیل های دوباره سازی شده ( به وسیله ی شرکت های اسپرتر یا تیونینگر ) انجام دادم فهمیدم بر خلاف حقیقت برخی از افراد به همان صورت و باور قدیمی هنوز هم کمپانی اصل را قبول داشته و می گویند اگه این مورد خوب بود خود کمپانی انجام می داد . در صورتی که چنین نیست . زیرا کمپانی به مسائل بسیار زیادی همچون قیمت , بازار فروش , شهرت و سرعت ارائه نیز می اندیشد و ممکن است به دلیل اندیشیدن به چنین مراتبی از بعضی مسائل ناکام گردد .

اعمالی که بر روی این اتومبیل به بازار ارائه می گردد عبارت است از :

جلو پنجره ی جدید , رینگ و ترمز جدید با مارک و نام منصوری ,

 

رکاب با آرم , تعویض سیستم موتور و گیربکس , قاب پلاک مارک دار , کف فرش تمام مشکی با نام منصوری , لاستیک های قوی و پهن تر , جلو داشبرت تمام چرم و مخمل , فرمان نصف چرم , نصف مخمل و بسیاری موارد دیگر

رنگ بسیار زیبای زرد بدنه , رینگ های طوسی متالیک , گیربکس بسیار قدرتمند و دسته دنده زیبا , کف فرش ها , صندلی های چرم و بسیاری موارد دیگر چنان جذبه ای در دل بیننده ایجاد می کند که حتی لحظه ای چشم از این اتومبیل بر نمی دارد . قابل ذکر است که اسپویلر های روی سپر جلو و سپر عقب و کنار اتومبیل گویای قدرت شگفت انگیز این اتومبیل است . می خواهم گویا باشم که ترمز این اتومبیل از نوع سیستم سفارشی ساخت برمبو با دیسک های 406 میلیمتری و گیره های شش و هشت پیستونه وظیفه نگاه داشتن رینگ های 20 اینچی فورج منصوری دیزاین را دارند .

 

اگر کمی با دقت باشید حتما تا به حال دریافته اید قطعات کروم و فیبر کربن هم از تخصص های به کارگیری شده ی منصوری دیزاین است . سیستم اگزوز هدرز با سرلوله ی دو تایی در عقب که بر آنها نام بزرگ منصوری حک شده است , گویایی شخصیتی والا برای این اتومبیل است .

انگار که این اتومبیل در حال غرق شدن است . چرا که نسبت به مدل معمولی به وسیله های کمک های سفت و سخت تر 20 میلیمتر به زمین نزدیک تر است .

یک خبر بد را نیز هم برای شما به همراه دارم که منصوری به هیچ وجه اتومبیل کامل آستون مارتین با چنین مشخصه هایی را به فروش نمی رساند و به درخواست مشتری هر کدام از مشخصه های بالا را بر روی اتومبیل های معمولی نصب می کند . البته اگر می خواهید آستون مارتینی به تمام معنا داشته داشید , نظر من اینه که یه آستون مارتین صفر رو به منصوری دیزاین تحویل بدین و برگه ی مخصوص سفارش تمام قطعات را نیز امضا کنید .

 

() نظرات